0 (312) 484 0 260

iletisim@fernus.com.tr

Fernus Çözüm Üretir

Windows, Mac OS, Linux, Android, IOS, Masaüstü, WEB, Etkileşimli Tahtalar... Fernus; 1990 yılından günümüze, işine sevgi ile bağlı ekibi ile tüm platformlarda yenilikçi yazılımlar üretmeye devam ediyor...

1990 yılından bu yana bilişim sektöründe olan tecrübemiz ile Fernus Bilişim Hizmetleri Eğitim Danışmanlık ve Ticaret Ltd.Şti. kimliği altında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir.

Sağlanan çözüm hızlıdır, etkilidir, yenilikçidir, sürdürülebilirdir ve çoğu zaman benzersizdir.

28 Yıl Tecrübe
275 Mükemmel Proje
154 Mobil Uygulama
5000000 Son Kullanıcı

Eğitim Teknolojilerine Yön Veriyoruz...

Biz Ankara Üniversitesi Teknokent çatısı altında faaliyet gösteren bir Ar-Ge yazılım firmasıyız ve misyonumuza uygun olarak faaliyet bulunduğumuz alanın ihtiyaçlarını analiz ederek benzersiz çözümler sunmaktayız. Türkiye'de özel eğitim yayıncılığı sektörünün neredeyse tamamına hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz teknolojiler artık yurtdışından da ilgi görmekte. 2018 itibari ile Cambridge University Press etkileşimli tahta uygulamalarını üretmekteyiz. Faaliyet alanlarımıza bakacak olursak;

Etkileşimli ( Akıllı Tahta ) Tahta Uygulamaları Geliştirme
Dijital ve Mobil Kütüphane Sistemleri
Mobil Öğrenme Uygulamaları
Öğrenme Yönetim Sistemleri ( LMS )
Mobil Optik Okuma Sistemleri
Ölçme ve Değerlendirme Altyapı ve Yazılımları
Mobil Uygulamalar

Dünyaya Yazılım Üreten Mükemmel Ekip

Yeni bir şey düşünmek ve üretmek; birikim ve tecrübe gerektirir. 1990 yılından bu yana Commodore 64, Amiga ve PC'leri kapsayan ve günümüze getirdiğimiz kodlama ve tasarım tecrübemizi alanlarında uzman kadromuz ile birleştirerek dünyanın beğendiği ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Yazılım Mühendisleri
Görsel Tasarım Uzmanları
Eğitim Teknologları
Mobil Uygulama Geliştiriciler
Editörler
Proje Yöneticileri
Sistem Yöneticileri

Kalite ve Uzmanlık Sunuyoruz

Odağımız; kullanılan ve fayda sağlayan ürünler üretmektir. Alanlarında dev müşteri kitlemizin kalite hedeflerini; uzmanlıklarımızla taçlandırarak, imza niteliğinde ürünler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Milyonlarca ciro hedefi olan bir sektöre hizmet verdiğimizin farkındayız. En iyi sunucular, en iyi altyapılar, en iyi ve efektif yazılımlar ile mükemmeli sunmayı hedefledik.

Fernus; bu yüzden marka değerini kalite ve memnuniyet üzerine kurguladı...