0 (312) 484 0 260

iletisim@fernus.com.tr

Fernus z-Kitap

Yıl 2012, Fernus etkileşimli tahtalar ve tüm dijital ortamlarda kitap kullanımını etkin hale getirmek için Fernus z-Kitap'ı geliştirdi... Kullanıcıların istekleri ile mükemmel hale getirdi...

156 Yayınevi
7600 Kitap Üretimi
1500000 Mutlu Öğretmen
3600000 Mutlu Öğrenci

Fernus z-Kitap 2012 yılında Fernus tarafından geliştirildi. www.z-kitap.com/.net/.org alan adları tarafımızca tescil edildi. Çözüm ve güven odaklı yaklaşımlarımız ve devamlı geliştirdiğimiz teknolojimiz ile bir çok kötü taklitimizin çıkasına rağmen yayıncılık sektöründe tek adres haline geldik. 2018 itibari ile dünya devi yayınevlerine yazılım ihracatına başladık. Yayınevlerimiz, yayınevi bayilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin geri bildirimleri ile Fernus z-Kitap devleşerek Türkiye sınırlarını aştı... Bu başarıda emeği olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Fernus z-Kitap nedir?

Fernus z-Kitap; basılı yayınların dijital ortamlarda kullanılabilmesini sağlayan yazılım paketleridir.

Bu paketler başta öğretmenlere, etkileşimli tahtalarda yayınevlerine ait kitapları görüntüleme, üzerinde işlem yapma ve kitabı destekler nitelikteki video, animasyon, ses ve görseller ile daha etkili ders işleme imkanı sağlamaktadır.

Yayınevlerine ise, dijital kütüphaneler ile; kitaplarını kullanan öğretmenlere en güncel kitaplarını ulaştırabilme, tüm yaş gurubundaki öğretmenlerin hiç bir teknik yetenek gerektirmeden yayınlarının dijital versiyonlarını kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Fernus z-Kitap’ın sektördeki tek tercih olmasındaki en büyük etken; sektörün ihtiyacını ve sorunlarını net olarak gören ve çözen tek ürün olmasıdır.

Ve artık yeni modülümüz Fernus içerik bulutu sayesinde; binlerce video, interaktif uygulama, animasyon, ses ve metin dosyaları ile öğretmene kendi kitabını zenginleştirebileceği ek materyaller sağlıyor…

Bize sorulan “Neden herkes Fernus’la çalışıyor?” sorusunun cevabı “detaylar”dır. Detaylar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Diğer teknik özellikler için www.z-kitap.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Bulutu

z-Kitaplarımızda bulunan "İçerik Bulutu" modülü ile; öğretmenlere, ücretsiz 30.000'e yakın video, 4.000'e yakın interaktif uygulama. Binlerce belge ve ses içerikleri sunmaktayız.

Çoklu Dokunmatik Özellik

Fernus z-Kitap çoklu dokunmatik özelliğe sahip tek yazılımdır. Öğretmenler tıpkı cep telefonlarınızda yaptığınız gibi kitap üzerinde parmakları ile tüm işlemleri yapabilir.

Güvenlik

Yayınevlerimizin kitapları; çift katman şifrelemeye tabi tutularak çalınması engellenmektedir. Tüm z-kitaplar dünya lideri COMODO güvenlik sertifikasına sahiptir.

Mobil Uyumluluk

Kütüphanelerimizin IOS ve Android, telefon ve tabletlerde çalışan versiyonları mevcuttur. Mobil uygulamamız milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

%100 Güvenli Yazılım

Fernus z-Kitap; 100'ün üzerinde popüler virüs programı tarafından dost kabul edilir. Özetle tüm okullarda, tüm öğretmenler sıkıntı yaşamadan kullanım sağlarlar.

Platform Bağımsız

Uygulamalarımız; cep telefonlarından tabletlere, Linux, Windows ve Mac OS işlerim sistemlerine kadar tüm platformlara hizmet verir. M.E.B'in Pardus işletim sistemine hazırız.